O NAS

[et_pb_section fb_built=”1″ _builder_version=”4.7.7″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_row _builder_version=”4.7.7″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_column type=”4_4″ _builder_version=”4.7.7″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”][et_pb_text _builder_version=”4.7.7″ _module_preset=”default” global_colors_info=”{}”]Oferujemy kompleksowe realizacje mebli na wymiar od wstępnej wyceny i projektu aż do montażu.

Wykonujemy zabudowy meblowe według danego wymiaru oraz indywidualnego projektu. W ofercie: meble kuchenne, łazienkowe, biurowe, garderoby, zabudowy. Wyróżnia nas przede wszystkim rzetelność, elastyczność oraz zaangażowanie w projekty, które wykonujemy dla naszych klientów.

W ofercie meble o dowolnych wymiarach z wykorzystaniem różnorodnych materiałów. Wykonujemy meble funkcjonalne, estetyczne i przede wszystkim trwałe z zastosowaniem praktycznych i ciekawych rozwiązań, które z pewnością ułatwiają zagospodarować i wykorzystać każdą powierzchnię dostępną do zabudowy.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie, zwracając szczególną uwagę na potrzeby naszych klientów, tak aby byli w pełni usatysfakcjonowani z naszych usług. Nasze meble to funkcjonalność, styl, komfort, elegancja, ale przede wszystkim zadowolenie.[/et_pb_text][/et_pb_column][/et_pb_row][/et_pb_section]

Translate »